Tooted      Päring      Kontakt      
Vaata, kuidas keskkonnasõbralikud pakendid Oled ju nõus, et inimkond on meie ilusale planeedile liiga teinud. Üks kurja juur on pakendite kasutamine, sest prügimäed ja –saared, mis ookeanis ringi ujuvad, koosnevad peamiselt just nendest. Parem kui pakendeid üldse kasutama ei peaks, aga päris ilma ka ei saa. Järelikult tuleb valida need nii keskkonnasõbralikud kui võimalik.     Ja siin on meie ökokotid – kõige parem valik!  Vaata, kuidas keskkonnasõbralikud pakendid su müüginumbreid kasvatavad

Logotrükiga paberkotid

Paberkottide ekspert aastast 1997

Vaata, kuidas keskkonnasõbralikud pakendid su müüginumbreid kasvatavad


Oled ju nõus, et inimkond on meie ilusale planeedile liiga teinud. Üks kurja juur on pakendite kasutamine, sest prügimäed ja –saared, mis ookeanis ringi ujuvad, koosnevad peamiselt just nendest. Parem kui pakendeid üldse kasutama ei peaks, aga päris ilma ka ei saa. Järelikult tuleb valida need nii keskkonnasõbralikud kui võimalik.

Vaata, kuidas keskkonnasõbralikud pakendid su müüginumbreid kasvatavad
100% ümbertöödeldud paberist kott näitab sinu keskkonnateadlikkust 100%

Õnneks on järjest enam neid ettevõtteid, kes tahavad midagi muuta. Näiteks on hakatud loobuma liiga suurtest pakenditest, mis raiskavad väga mitmeid ressursse. Ilmselt oled isegi ostnud mõne asja, mille pakendist kätte saamiseks tuleb tegelikult kolm üksteise sees olevat karpi lahti teha.

 

Keskkonnasõbralike pakendite kasutamine ei tähenda vähenevaid kasumeid. Otse vastupidi.

 

Toome välja põhjused, miks keskkonnateadlik pakendite valik võib avada sulle uusi uksi ning hoopis kasumit kasvatada. Enam ei ole tähtis ainult toote kvaliteet. Tähtsad on ka ettevõtte väärtused ning valikud, sest need mõjutavad järjest enam tarbijakäitumist. 

Vaata, kuidas keskkonnasõbralikud pakendid su müüginumbreid kasvatavad
orgaanilisest puuvillast valmistatud riidest kott. Kotile on trükitud logo siiditrükis.
  1. Turundus ja ettevõtte maine võidavad

 

Kindlasti sa tead, et sõbra soovitus on kõige parem turundusmeetod. Seda enam, et sotsiaalmeedia ajastul on soovitusi lihtne levitada. Miks peaks aga keegi soovitama saastajat ja ebaeetilist ettevõtet? Just – keskkonnasõbralike pakendite kasutamine on üks viis saada positiivset tagasisidet ja eetilise äri mainet. See näitab, et sulle on ka muud asjad peale kasumi teenimise olulised ning sa oled valmis ühiskonnale tagasi andma.

 

Vähemalt sama oluline on arvestada, et hoiatused levivad veelgi kiiremini kui soovitused. Üks halb arvamus võib ettevõtte mainele määramatut kahju teha kõigest mõne tunni jooksul. Keskkonnateadlikke valikuid tehes on pahameelt lihtsam vältida. Ilmselgelt väldid nii ka võimalikke mainekahju lappimise kulusid.

 

Vaata, kuidas keskkonnasõbralikud pakendid su müüginumbreid kasvatavad
100% ümbertöödeldud paberist kott. Kotile on trükitud logo siiditrükis.

2. Müük kasvab

 

Pakendi keskkonnasõbralikkus on ostuotsuste tegemisel järjest kasvava tähtsusega. Ehk teisisõnu keskkonnasõbralik pakend lisab tootele väärtust. Näed nüüd – otsene mõju müügile!

 

3Lood oma ettevõttele positiivse kuvandi tööandjana

 

Kui keskkonnateadlikkus on üks väärtustest, mille eest seisab sinu ettevõte, on su juurde valmis tööle tulema edumeelsed ja tänapäevase mõtlemisega inimesed. Töökoha valikul on ettevõtte väärtused järjest suuremat rolli omandamas.

Vaata, kuidas keskkonnasõbralikud pakendid su müüginumbreid kasvatavad
mista värvi ogaanilisest puuvillast kott.

4. Eetiline äri tõmbab ligi uusi partnereid

 

Ütleme nii, et saastajad on out ka äripartneritena. Keskkonnasõbralike pakendite kasutamine avab sulle uusi uksi ja võib viia koostööni ettevõtetega, kelle jaoks eetiline ja keskkonnasõbralik äri on olulised märksõnad.

 

5. Ökopakend ei ole sama, mis kallis pakend

 

Varem võis tõesti nende sõnade vahele võrdusmärgi panna. Kuna nõudlus ja mahud on kasvanud, on keskkonnasõbralike pakendite tootmine läinud soodsamaks ning sa ei pea sellepärast oma toote hinna kallale minema. Kui, siis õige vähe. Ja tuleta meelde, mis me paar punkti tagasi rääkisime – keskkonnasõbralik pakend lisab tootele väärtust.

 

Nii et – pole ühtegi põhjust, miks peaks keskkonnasõbralikele pakenditele midagi muud eelistama.

Vaata meie orgaanilisest puuvillast kottide valikut SIIT. 

 

Ja siin on meie ökokotid – kõige parem valik! Vaata, kuidas keskkonnasõbralikud pakendid su müüginumbreid kasvatavad

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Vaata, kuidas keskkonnasõbralikud pakendid

100% ümbertöödeldud paberist kott näitab sinu keskkonnateadlikkust 100% Õnneks on järjest enam neid ettevõtteid, kes tahavad midagi muuta Näiteks on hakatud loobuma liiga suurtest pakenditest, mis raiskavad väga mitmeid ressursse Oled ju nõus, et inimkond on meie ilusale planeedile liiga teinud. Üks kurja juur on pakendite kasutamine, sest prügimäed ja –saared, mis ookeanis ringi ujuvad, koosnevad peamiselt just nendest. Parem kui pakendeid üldse kasutama ei peaks, aga päris ilma ka ei saa. Järelikult tuleb valida need nii keskkonnasõbralikud kui võimalik.

Vaata, kuidas keskkonnasõbralikud pakendid su müüginumbreid kasvatavad

DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /