Soodsad eritellimusel paberkotid – jah, see on võimalik!


Kõigepealt sa tahad kindlasti teada, mida üldse tähendab see, kui paberkotid on eritellimusel tehtud. Hästi lihtsasti öeldes tähendab see seda, et tellija logo, tunnuslauset või muud toredat asja ei trükita juba valmis olevatele paberkottidele, vaid need tehakse valmis nullist.

Soodsad eritellimusel paberkotid – jah, see on võimalik!
Soodsad eritellimusel paberkotid

 

Näiteks ütled sina meile, et sa soovid paberkotte, kus on peal helesinised linnupojad ja sinu logo. Järgmise sammuna me ei lähe lattu ega võta valmis paberkottide kuhjast portsu kotte, kuhu me linnupojad peale trükime. Me hakkame peale hoopis kottide valmistamisest. 

 

Kui nüüd veidi tõsisemaks ja konkreetsemaks minna, siis kujutame ette sellist olukorda:

 

  • Sul on vaja 1000 paberkotti, kuhu mahuksid sisse messitarvikud (pastakas, kataloogid, väike meene, tootenäidis vms).
  • Tavaliselt on sellised kotid A4 suurusega.
  • Sinu eelarve on umbes 1000 eurot.
  • Mess algab Saksamaal 10 päeva pärast.

 

Pakume sinu murele järgmist lahendust.

 

Palume sul valida endale sobiva suuruse nende viie variandi hulgast:

 

Kui oled sobiva koti välja valinud, on järgmine samm kujunduse kinnitamine. Kui see tehtud, on 7 – 9 päeva pärast kotid Saksamaal kohal. Või ükskõik millises sihtpunktis Euroopas, kus sul neid kotte parasjagu vaja läheb.

 

Mida tähendab see, et need on “soodsad eritellimusel paberkotid”?

 

See tähendab, et kui sa tellid meie käest 1000 kotti suurusega 24 x 9 x 32 (laius, sügavus, kõrgus), siis maksab üks kott 0,95 eurot ehk kõik kokku on 950 eurot + km.

 

Kas selle raha sees on täisteenus ja rohkem kulusid ei tule?

 

Just, sellepärast me võimegi julgelt neid kotte soodsateks kutsuda, et selle raha eest saab täisteenuse, mille sees on transport ükskõik millisesse Euroopa punkti.

 

Kuidas käib tellimuse vormistamine?

 

Mine meie kodulehele ja laadi alla koti pinnalaotus. Nüüd palu oma kujundajal sinna peale panna kottide kujundus, mille järgi trükime meie paberi valmis ning masin voldib ja liimib selle kottideks. Käkitegu.

Kui sul oma tiimis või tutvusringkonnas kujundajat pole, siis võime selle ka ise ära teha. Näitame sulle enne kujundatud varianti, et see oleks täpselt see, mida oled ette kujutanud. Või natuke veel ilusam. 

 

Kas kotid tulevad kvaliteetsed?

 

Sa veel küsid! :) Ehkki tegemist on soodsate eritellimusel paberkottidega, kasutame me 140-grammist kõrgläikega kraftpaberit. Tulemus jääb väga kvaliteetne ja ilus. 

 

Milline on miinimumkogus?

Miinimumkogus on 250 kotti, aga hind muutub soodsamaks koguste kasvades. Kodulehel on toodud hinnad kuni 2000 kotini, aga kui sul läheb vaja sellest suuremat kogust soodsaid paberkotte, siis küsi julgelt pakkumist. 

 Soodsad eritellimusel paberkotid – jah, see on võimalik!

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Soodsad eritellimusel paberkotid –

Soodsad eritellimusel paberkotid   Näiteks ütled sina meile, et sa soovid paberkotte, kus on peal helesinised linnupojad ja sinu logo Järgmise sammuna me ei lähe lattu ega võta valmis paberkottide kuhjast portsu kotte, kuhu me linnupojad peale trükime Kõigepealt sa tahad kindlasti teada, mida üldse tähendab see, kui paberkotid on eritellimusel tehtud. Hästi lihtsasti öeldes tähendab see seda, et tellija logo, tunnuslauset või muud toredat asja ei trükita juba valmis olevatele paberkottidele, vaid need tehakse valmis nullist.

Soodsad eritellimusel paberkotid – jah, see on võimalik!

DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /