Paberkotid. Välimääraja


Kas oled oma ettevõttele aastaid ühesuguseid paberkotte tellinud, aga nüüd tahaks nagu midagi uut? Või on sul nii uus ettevõtmine, et hakkad alles vaatama, mis paberkottide maailmas toimub?

Paberkotid. Välimääraja
Paberkotid

Mõlemal juhul oled sattunud täpselt õigesse kohta, sest hakkame kohe rääkima, milliste paberkottide vahel sul valida on ja mille poolest on üks parem kui teine.

 

Enne veel kui teema üksipulgi lahti võtame, ütleme ära, et kui sul on soov trükkida paberkotile peale oma logo, siis on mõttekas tellida vähemalt 50 kotti. 

 

Nöörsangadega paberkotid

 

Daamid ja härrad! Lubage tutvustada meie kõige populaarsemat kotti. See on valmistatud kraftpaberist (hästi tugev paber) ja sellel on ilusad peened nöörsangad. Neid kotte on neljas erinevas suuruses ja valida saab tervelt 13 erineva värvitooni vahel. Pole siis imestada, et need kõige popimad kotid on, eks ole!

 

Lamedate sangadega paberkotid

 

Seda me võime öelda, et lamedad sangad ei ole millegi poolest kehvemad kui nöörsangad. Need näevad sama kenad välja ja peavad ka sama hästi vastu. Küsimus on lihtsalt maitses ja mis kellelegi parasjagu meeldib.

 

Paberkotid. Välimääraja
lamedate sangadega paberkotid

Ökopaberist kotid

Me ei taha sul pead sassi ajada, aga nii nöör- kui lamedate sangadega paberkottide hulgast võid leida ka ökopaberist kotte. Öko tähendab seda, et nende kottide tootmiseks on kasutatud vaid ümbertöödeldud paberit.

 

Ökopaberist kotid on üldiselt ilusat maalähedast jõupaberi värvi, aga mõnedel juhtudel on need üle värvitud näiteks valgeks. 

 

Paberkotid. Välimääraja
ökopaberist kotid
Paberkotid. Välimääraja
Eritellimusel valmistatud paberkotid

Veinikotid

 

Kui juba paberkottide tellimiseks läheb, oleme soovitanud juurde võtta ka veinikotid. Aeg-ajalt tuleb koostööpartneritele või klientidele kingitusi teha ja kvaliteetne vein ettevõtte logoga kinkekotis on selleks väga hea valik.

 

Veinikotid on valmistatud kraftpaberist ja neid on saadaval nii jõu- kui lamineeritud paberist.

Paberkotid. Välimääraja
Takeaway kotid

Eritellimusel valmistatud paberkotid

 

Kui sa eelnevate kottide hulgast päris seda õiget ei leidnud, siis on meil sulle hea meel teada anda, et meie käest saab ka käsitööna valmistatud paberkotte.

 

Neid on sul mõttekas tellida siis, kui sul läheb vaja vähemalt 100 kotti – mida suurem on kogus, seda parem hind. Kasutada saab ühe- kuni viievärvitrükki, ja tehnikatest foolium- siidi- või pimetrükki. Erinevate trükitehnikate kohta saad täpsemalt lugeda siit.

 

Eritellimusel kotte saad tellida ka läikivast ehk lamineeritud paberist.

 

Ja tegelikult on selline võimalus ka, et eritellimusel kotid tehakse masinaga valmis – hind on väiksem, aga veidi väiksem on ka valikuvõimalus. Võta ühendust, selgitame täpsemalt.

 

 

Paberkotid. Välimääraja
veinikotid

Paberkottide välimääraja ei oleks täielik ilma takeaway kottideta. Kui oled restorani- või kohvikupidaja, siis on ilusad jõupaberist kotid just need, mida sa vajad.

 

Valik tehtud? Väga hea. Kui soovid kohe tellimuse teele panna, siis saad seda teha SIIT

 Paberkotid. Välimääraja

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Paberkotid Välimääraja

Paberkotid Mõlemal juhul oled sattunud täpselt õigesse kohta, sest hakkame kohe rääkima, milliste paberkottide vahel sul valida on ja mille poolest on üks parem kui teine   Enne veel kui teema üksipulgi lahti võtame, ütleme ära, et kui sul on soov trükkida paberkotile peale oma logo, siis on mõttekas tellida vähemalt 50 kotti Kas oled oma ettevõttele aastaid ühesuguseid paberkotte tellinud, aga nüüd tahaks nagu midagi uut? Või on sul nii uus ettevõtmine, et hakkad alles vaatama, mis paberkottide maailmas toimub?

Paberkotid. Välimääraja

DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /