Orgaanilisest puuvillast kotid – mis kasu sa neist saad?Arvatakse, et inimesed on ratsionaalsed olevused ning jah, mõnikord me isegi oleme seda. Võtame või olukorra, kus soovime teada saada, milliseid kotte oleks meil kõige mõistlikum kasutada. Mis kasu me näiteks orgaanilisest kottidest saame?

Orgaanilisest puuvillast kotid – mis kasu sa neist saad?
Orgaanilisest puuvillast kotid – mis kasu sa neist saad?

Orgaanilisest puuvillast koti kasutamisest on päris palju kasu ja kohe seletame, mis värk nendega on.

 

 1. Keskkond võidab

 

Jah, tänapäeval, kus meie planeet on meie endi tõttu sellises seisus nagu see on, ei tohiks ükski meie valik enam keskkonnavaenulik olla. Orgaanilisest puuvillast kottide jalajälg on väiksem kui kile- ja paberkottide oma ning seda eelkõige selle tõttu, et me kasutame neid kauem. Ja kui keskkond saab kasu, saad ka sina kasu ja su lapselapsed takkapihta.

Orgaanilisest puuvillast kotid – mis kasu sa neist saad?
Orgaanilised kotid peavad kaua vastu

2. Orgaanilised kotid peavad kaua vastu

 

Võtame või meie telgiriidest kotid. Võiks öelda, et need on peaaegu igavesed, sest riie, millest need on valmistatud, on tõesti tugev ja peab vastu tuhanded leivad-saiad ja piimapakid. Meie riidest kotid on tegelikult nii mõnusate pikkade sangadega, et kliendid, kes neid kasutavad räägivad, et käivad nende kottidega ka rannas ja niisama tänaval, mitte ainult poes. 

Orgaanilisest puuvillast kotid – mis kasu sa neist saad?
Orgaanilisest puuvillast kott mõjub brändile hästi

3. Orgaanilisest puuvillast kott mõjub brändile hästi

 

Võiks öelda, et sama hea mõju nagu keskkonnale, on orgaanilistel kottidel ka su ettevõtte brändile. Esiteks sellepärast, et logo lisamine kotile on odav ning sellega käiakse kaua ringi – tegemist on hea ja odava turundusmeetodiga. Teine kasu on keskkonnateadliku ettevõte maine, mis brändile paratamatult külge jääb. Vägev!

Orgaanilisest puuvillast kotid – mis kasu sa neist saad?
Orgaanilisest puuvillast kott on taskukohane

4. Orgaanilisest puuvillast kott on taskukohane

 

Tihtipeale on nii, et orgaanilise ja kalli vahele tuleb panna võrdusmärk. Orgaanilisest puuvillast kottidega see nii ei ole. Nende hind on väga mõistlik ja trükkimine sinna peale veel eriti hea hinnaga. Kui mõelda veel sellele, mitu korda selle kotiga käia saab ja mis tuleb ühe kontakti hind turunduse mõistes, siis on tegemist lausa superdiiliga.

Orgaanilisest puuvillast kotid – mis kasu sa neist saad?
Riidest kotid on ka ilusad ja mugavad

5. Need kotid on ka ilusad ja mugavad

 

Tähtis pole väline, vaid sisemine ilu. Oled kuulnud? Nojah, koti sees võib olla ükskõik kui ilus asi, aga kui kott ise on kole, siis sa ei võta seda ju linna peale kaasa! Meie orgaanilisest puuvillast kotid näevad aga tõesti kenad välja! Nende pikkadest sangadest juba oli juttu, aga need ka mahutavad hästi palju asju. Kokkuvoldituna ei võta need auto kindalaekas või käekotis üldse mingit ruumi.

 

 Ei tea, kas mõnel asjal maailmas on üldse sama palju häid omadusi, kui meie orgaanilisest puuvillast kottidel. Pole kindel! Vaata neid SIITOrgaanilisest puuvillast kotid – mis kasu sa neist saad?

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Orgaanilisest puuvillast kotid –

Orgaanilisest puuvillast kotid – mis kasu sa neist saad? Orgaanilisest puuvillast koti kasutamisest on päris palju kasu ja kohe seletame, mis värk nendega on    1 Arvatakse, et inimesed on ratsionaalsed olevused ning jah, mõnikord me isegi oleme seda. Võtame või olukorra, kus soovime teada saada, milliseid kotte oleks meil kõige mõistlikum kasutada. Mis kasu me näiteks orgaanilisest kottidest saame?

Orgaanilisest puuvillast kotid – mis kasu sa neist saad?

Arvatakse, et inimesed on ratsionaalsed olevused ning jah, mõnikord me isegi oleme seda. Võtame või olukorra, kus soovime teada saada, milliseid kotte oleks meil kõige mõistlikum kasutada. Mis kasu me näiteks orgaanilisest kottidest saame?
DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /