Miks eelistada kingipakendina puidust karpi?


Palju äriettevõtted ja asutused panustavad ärikingitustesse aastaringselt. Kingituste tegemine on ilus komme, mis aitab kaasa ärisuhte tugevdamisele. See on meie ärikultuuriline väga omane.

Miks eelistada kingipakendina puidust karpi?
Miks eelistada kingipakendina puidust karpi?

 

Kinkimise juures ei saa ülehinnata pakendi olulisust. Tänu pakendile sünnib esimene emotsioon, on ju aga just emotsiooni loomine üks peamine kingi tegija eesmärk. Kujuta ette, et saad kingiks kaks kilo mandariine.

Esimesel juhul on need pandud kilekotti.

Teisel juhul paberkotti ja kolmandal juhul spetsiaalselt kujundatud puidust karpi. Mandariinid muutuvad soliidseks ärikingituseks alles tänu pakendile.

 

Just pakend loob terviku ning teeb ka lihtsamast kingist väärika üllatuse.

Miks eelistada kingipakendina puidust karpi?
Puidust või kartongist karp?

Nii puidust kui kartongist karbiga saab luua toredaid emotsioone. Samal ajal on puidust karbil üks oluline eelis. Kena karp leiab endale tihtipeale uue funktsiooni ning jääb kingisaaja kontoris pikemaks ajaks kasutusse. Pliiatsitopsina, ajakirjade hoidjana, kirjaklambrite karbina, kommikarbina – uusi kasutusvõimalusi jagub lõputult.

Miks eelistada kingipakendina puidust karpi?
Kommid puidust karbis

Oletame, et kommid on sinu asutuse tänavune ärikingitus ning sa soovid sellele veidi väärtust ja vunki juurde anda. Sa võid kaaluda kingitusele puidust karbi tellimist.

Eristuv pakend jääb silma. Lisaks annab karbi kujundamine oma brändi ja väärtuste presenteerimiseks palju vahvaid võimalusi.

 

Kui karp tuleb välja nutikas ja kaunis, on suurem tõenäosus, et see jäetakse alles ja võetakse uuesti kasutusse.

Nii taaskasutus kui puit loodusliku materjalina viitavad tänapäeval olulistele trendidele. Juba selline pakendi valik üksi annab su klientidele ja koostööpartneritele sõnumi sinu asutuse kohta.

 

Mis sa arvad, kui kingid 50 kliendile kommid puidust karbis, kui mitmel kliendil on karp kahe kuu pärast pliiatsitopsina kasutusel? 

Miks eelistada kingipakendina puidust karpi?
karp kasutuses pliiatsitopsina

Lahe kujundus teeb pool tööd ära

 

Puidust karpi kujundades võid anda juba ette väikese vihje selle edasiste kasutusvõimaluste suhtes. Näiteks võid kommidepakendile lisada sõnumi selle kohta, kuidas karp igatseb uut elu pliiatsitopsina.

Pakendades puidust karpi maiustusi, võid karbi küljele kirjutada „Söö siit kõik maiustused kohe ära ja täida karp uuesti – nii oled rõõmus kogu järgmise aasta!“

 

Ilusat ja nutika sõnumiga puitkarpi ei visata ära. See hakkab elama uut elu meenutades su äripartneritele pidevalt sinu kaubamärki.

Miks eelistada kingipakendina puidust karpi?
Ilusat ja nutika sõnumiga puitkarpi ei visata ära. See hakkab elama uut elu meenutades su äripartneritele pidevalt sinu kaubamärki.


Miks eelistada kingipakendina puidust karpi?

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Miks eelistada kingipakendina puidust

Miks eelistada kingipakendina puidust karpi?   Kinkimise juures ei saa ülehinnata pakendi olulisust Tänu pakendile sünnib esimene emotsioon, on ju aga just emotsiooni loomine üks peamine kingi tegija eesmärk Palju äriettevõtted ja asutused panustavad ärikingitustesse aastaringselt. Kingituste tegemine on ilus komme, mis aitab kaasa ärisuhte tugevdamisele. See on meie ärikultuuriline väga omane.

Miks eelistada kingipakendina puidust karpi?

Nii puidust kui kartongist karbiga saab luua toredaid emotsioone. Puidust karbil üks oluline eelis.Karp leiab endale tihtiuue funktsiooni ning jääb kingisaaja kontoris pikalt kasutusse.
DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /