Messikotid


Kas sul on mess ees ootamas, aga messikotid on veel tellimata? Loe, millised on head messikotid ja millal need ära tuleks tellida.

Messikotid
Messikotid

Räägime sulle kohe, millised on meie kogemuse järgi head messikotid ja anname nõu, millal sa need ära peaksid tellima, sest messisaginas võib nii mõnigi asi meelest minna.

 

Meie kogemuse järgi on messikottide juures on väga oluline see, et messikülastajal oleks ikka kohe väga selge, kellelt ta väärt kraami sai, ehk siis kott peab olema ilus ja logo hästi silma hakkav. Teiseks peab messikott kogu kraami kenasti ära mahutama.

 

Ilusad ja mahukad kotid saad kohe kindlasti meie käest ja ka silmapaistva logo trükime neile peale. Lubame et sa jääd väga rahule. Aga vaatame koos lähemalt, mida messikottide valimisel silmas pidada tuleks.

 

Mis materjalist messikotid on?

Messikotid
Mis materjalist messikotid on?

Pakume nii tekstiilist kui paberist messikotte ja võime öelda, et meie klientidele on meeldinud mõlemad.

 

Tekstiilist kottide eelis on see, et tänulik klient kannab ilmselt sinu ilusat kotti veel mitmeid kordi nii toidupoes kui tänaval, nii et kontaktide arv, mida sinu logo saab, on tekstiilkotil kohe kindlasti palju suurem kui paberkotil.

 

Paberkoti kasuks räägib aga jällegi soodsam hind.

Messikotid
Paberkoti kasuks räägib aga jällegi soodsam hind.

Paberist messikotid on valmistatud kvaliteetsest 140-grammisest kraft-paberist ja trükk neile jääb väga kvaliteetne.

Messikotid
riidest kotid

Riidest messikotid on meil 7 värvi.

 

Valmistatud on need kvaliteetsest puuvillasest kangast ja mis kõige tähtsam, neil on kenad pikad sangad, mis saab mugavalt üle õle panna, kottidel on küljevolt ja sinna mahub palju messi materjale.

 

Võib juhtuda, et kui valid messile sellise koti, sätib messikülastaja sinu logoga koti üle õla ja torkab ka teiste eksponentide infomaterjalid sinna sisse, sest sinu kott on lihtsalt kõige mugavam.

Nende kottide kohta leiate info SIIT

Messikotid
puuvillased kotid, millel on eriti hea hind

 

Kõige populaarsemad messikotid on meil puuvillased kotid, millel on eriti hea hind. Seda põhjusel, et need on soodsad, kuid väga kvaliteetsed naturaalsest materjalist kotid.

 

Neid on saadaval 9 erinevas värvitoonis ja oleme kindlad, et sinu lemmikvärv on nende hulgas.

 

Kui soovid midagi erilisemat, võid valida ümbertöödeldud puuvillast kotid, mille kohta saad rohkem lugeda SIIT.

 

Kui suured messikotid peaksid olema?

 

Meie soovituseks on valida messile sellised kotid, mis mahutaksid kenasti ära A4 suuruses reklaammaterjalid ning väiksemad näidistooted või reklaammeened.

 

Kui palju messikotid maksavad?

 

Täpne hind sõltub mitmetest asjaoludest ja sellepärast peame pakkumise tegemiseks sinu soove täpsemalt teadma. Üldine reegel on: mida suurem on kogus, seda soodsam on hind. Miinimumkoguseks on 50 tk.

 

Logo trükkimisega on lood vastupidised – mida vähem värve, seda soodsam hind ehk ühevärviline trükk maksab kõige vähem.

 

 Millal mess toimub ja millal messikotid peavad valmis olema?

 

Oleme päris palju kokku puutunud sellega, et suures messi ettevalmistamise saginas unustatakse messikotid sootuks tellimata ja nende vajadus tuleb asjaosalistele meelde alles viimasel hetkel, tihti vaid mõned päevad enne messi algust.

 

Meie soovituseks on messikotid juba üsna varakult ära tellida, aga kui tõesti on juhtunud SOS-olukord, saame sulle appi tulla, kuna meil on olemas ekspresstrüki võimalus, saada meile kiri või veel patem helista 6600137.

 

Kui messini on vähem kui 10 päeva, siis on sul võimalus valida kotid meie laos juba valmis oleva 13 erinevat värvi hulgast ja kui korralikuks disainiks ja kujunduseks aega ei jätku, oleme trükkinud kottidele ka lihtsalt fotosid toodetest või muust sellisest.

 

Sellise tellimuse puhul on miinimumkogus 50 .

 

Kui sa tellid kotid aga aegsasti ära, saame sulle teha täpselt sellises mõõdus ja värvis kotid nagu sul vaja on. Ja kui oleme disainis, kõigis detailides ja hinnas kokku leppinud, on meie kuller koos messikottidega sinu valitud aadressil 9-10 päeva pärast.

 

Pakume ka sellist võimalust, et kuller tulebki otse sinu messiboksi.

 

Näiteks viisime niimoodi kotid Monacosse jahimessile ja klient oli väga rahul, et ei pidanud kottide transpordiga ise tegelema.

 

Kas lepime detailides kokku? Väga tore! :)

Pane päring teele SIITMessikotid

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Messikotid

Messikotid Räägime sulle kohe, millised on meie kogemuse järgi head messikotid ja anname nõu, millal sa need ära peaksid tellima, sest messisaginas võib nii mõnigi asi meelest minna   Meie kogemuse järgi on messikottide juures on väga oluline see, et messikülastajal oleks ikka kohe väga selge, kellelt ta väärt kraami sai , ehk siis kott peab olema ilus ja logo hästi silma hakkav Kas sul on mess ees ootamas, aga messikotid on veel tellimata? Loe, millised on head messikotid ja millal need ära tuleks tellida.

Messikotid

DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /