Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida?


Olgu teie eesmärgiks olla keskkonnasäästlik või soov pikas perspektiivis raha kokku hoida, sobivad puuvillast riidekotid selle jaoks kõige paremini.

Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida?
Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida?

Selle asemel, et valida, kas viia oma ostud koju paberist või plastist kotis, on kvaliteetne riidest poekott parim lahendus.

 

Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida?

Oleme järgnevalt välja toonud mõned parimad viisid, kuidas puuvillast riidekotid aitavad teil raha säästa. Heidame pilgu allpool toodud infole, et saada põhjustest parem ülevaade.

 

1. Säästke puuvillast riidekottidega raha

Kuigi puuvillast riidest kottide kasutamine säästab raha mitmel moel, on ka nende algne hind üsna taskukohane. Puuvillase riidekoti ostmiseks ei pea te palju kulutama. Kui ostate neid suuremas koguses, säästate ühe koti pealt rohkem.

Kokkuvõttes on puuvillat riidekotid üsna taskukohased ja neid on kergem kaasas kanda. Seetõttu pole põhjust puuvillast riidekotti mitte osta, et kasutada seda oma toidu või muude esemete kojuviimiseks.

Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida?
riidest kotid

2. Puuvillast riidekotte on lihtsam puhastada

Puuvillast riidekotid pole mitte ainult tõhusad, vaid ka mugavad. Kuna kott on valmistatud kangast, pole selle puhastamine kunagi mingi probleem. Enne järgmist poekäiku võite selle muretult pesumasinasse visata.

 

Puuvillast riidest koti  puhastamine ei nõua kunagi palju vahendeid ega vaeva. Seetõttu on need ainsad poekotid, mis võivad teile suurepäraselt sobida.

Puuvillased riidekotid aitavad teil vältida kilekottide kuhjumist sahtlitesse või prügikasti.

Kui olete toidu- või muud ostud ära teinud, saate need puuvillast riidekotid koju tuua ja kokku voltida, et need autosse või välisukse lähedusse panna. Nii et saate need järgmisele turulkäigule hõlpsasti kaasa haarata.

Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida?
Puuvillast riidekotte on lihtsam puhastada

3.      Puuvillast riidekotid on taaskasutatavad

Puuvillaste riidekottide üks eeliseid on veel see, et need on korduvkasutatavad. Korduvkasutatavate puuvillaste riidekottide kasutamine võib säästa rohkem raha kui paber- või kilekottide kasutamine. Sest te ei pea iga kord poodi minnes uut kotti ostma.

Samuti on mitmed kauplused kehtestanud lisatasu oma kaupade kilekotti pakendamise eest. Mõelge, kui palju need teie arvele lisavad, kui pakendate oma ostud iga poeskäigu ajal viide või kümnesse kilekotti.

Kuid kui võtate poodi kaasa korduvkasutatava riidest koti, väldite nende tasude lisandumist oma arvele.

Samuti pakuvad keskkonnasõbralikke valikuid soodustavad kauplused mõningaid stiimuleid neile, kes kasutavad oma puuvillast riidekotte. Nii võite iga ostuga hõlpsasti raha kokku hoida.

Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida?
Puuvillast riidekotid on taaskasutatavad

4.       Neid saab mitmekülgselt kasutada

Puuvillast riidekotid pole mitte ainult korduvkasutatavad, vaid mitmekülgsed ja paindlikud. Neid kotte saate kasutada paljuks muuks kui lihtsalt toidukaupade kandmiseks.

Puuvillast riidekotti saate pakkida oma lõunasöögi, kanda selles suupisteid mis tahes reisil või matkal, viia sellega raamatukogusse raamatuid, kanda selles vajalikke asju kontorisse, kanda sellega matkatarbeid, kasutada seda oma esmatarbekaupade ja palju muu hoidmiseks.

Kokkuvõttes pakub puuvillast riidekott äärmiselt mitmekülgseid kasutusvõimalusi. Ja nagu ülalpool juba mainisime, ei pea te koti hankimiseks lisaraha kulutama.

Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida?
puuvillast riidekott

5.       Puuvillast riidekotid on vastupidavad

Erinevalt kile- või paberkottidest on puuvillast riidekottides parem transportida raskemaid või isegi teravamaid esemeid.

 

Puuvillast riidekotid sobivad suurepäraselt nii toidukaupade kui muu olulise kraami kandmiseks. Need ei ole usaldusväärsed mitte ainult selleks, et teie ostud turulkäigu kenasti üle elaksid, vaid taluvad ka tõhusamalt ajaproovi.

 

Need kotid mahutavad korraga rohkem ja saate neid mitu korda kasutada. Puuvillast riidekotid on vastupidavad ega rebene nii kergesti. Te ei pea oma vaevaga teenitud raha iga kord kulutama kile- või muu koti ostmisele.

Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida?
Puuvillast riidekotid on vastupidavad

6.       Säästke vahendeid ja säästate raha

Puuvillast riidekotid on biolagunevad. Sellega ei säästa te mitte ainult taastumatute ressursside hulka, mida on vaja muud tüüpi kottide tootmiseks. Kuid nii vähendate ka igal aastal prügi koristamisele kuluvat summat.

 

Kuna puuvillast riidekotid on keskkonnasõbralikud ja biolagunevad, ei pea te oma raha kulutama prügi koristamisele, mis tekib muud tüüpi plastist, paberist või biolagunematust materjalist kottidest.

 

Lõpetuseks

 

Teile võib tunduda, et puuvillast riidekott on kulu, kuid see pole nii. Puuvillast riidekotti pole mitte ainult odavam osta, vaid see tasub end ka pikemas perspektiivis ära. Puuvillast riidekott võimaldab teil väga erinevatel viisidel raha säästa. Eelpool toodud põhjendused andsid parema ülevaate sellest, kuidas puuvillast riidekott aitab raha kokku hoida. Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida?

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Kuidas puuvillasest riidest kotid

Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida? Selle asemel, et valida, kas viia oma ostud koju paberist või plastist kotis, on kvaliteetne riidest poekott parim lahendus   Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida? Oleme järgnevalt välja toonud mõned parimad viisid, kuidas puuvillast riidekotid aitavad teil raha säästa Olgu teie eesmärgiks olla keskkonnasäästlik või soov pikas perspektiivis raha kokku hoida, sobivad puuvillast riidekotid selle jaoks kõige paremini.

Kuidas puuvillasest riidest kotid aitavad teil raha kokku hoida?

DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /