Kuidas Dispak koos Kumuga head tegi


Kas tead, et hea tegemine on tegelikult imelihtne? Kõige rohkem on vaja tahet, ja kui see on olemas, pole aja ja vahendite leidmine raske.

Kuidas Dispak koos Kumuga head tegi

 

Meiega Dispakis just niimoodi ongi – aeg-ajalt lööme tublide inimestega kampa ja teeme koos midagi toredat.

 

Näiteks võttis meiega möödunud aasta lõpus ühendust Kumu noorteklubi esindaja, kes soovis meie käest sponsorluse korras riidest kotte. Kumu noorteklubi on kirju kamp lahedaid noori inimesi, keda seob huvi kaasaegse kultuuri ja sellega seonduva vastu. Klubilised korraldavad muuseumis üritusi nii omavanustele kui ka laiemale publikule – toimuvad noorteõhtud ja põnevad töötoad, kus võetakse ette ägedaid projekte, mille käigus saab proovile panna ja arendada uusi oskusi ning loomingulist mõtlemist. Ühe sellise ürituse – Kumu näituse „Kaarel Kurismaa. Kollase valguse orkester“ teemaõhtu – jaoks meie kotte vaja läkski. Nimelt soovisid noored Kaarel Kurismaa loomingust inspireerituna endale mälestuseks tote bag’id disainida.

 

Nad olid need juba meie kodulehelt kenasti välja valinud ja saatsid meile selle lingi koos küsimusega, kas oleksime valmis mõned kotid annetama, et noored saaksid oma loomingulisuse valla päästa ja kotid oma maitse järgi ära disainida.

 

Meie meelest oli see väga hea mõte. Pakkusime veel omalt poolt välja, et trükime kottidele tasuta Kumu noorteklubi logo ka peale. Mõeldud-tehtud.

 

Kumu noorteklubi sai meie käest hulga erinevat värvi kotte, noored võtsid värvid, ¹abloonid ja muud kunstitarbed välja ja asusid asja kallale.

 

Tulemus on vägev. Vaata, selline.

 

Kuidas Dispak koos Kumuga head tegi
Kuidas Dispak koos Kumuga head tegi
Kuidas Dispak koos Kumuga head tegi

Kui algne idee oli, et noored disainivad kotid vaid endale, siis nüüd arendasid nad seda ideed veelgi edasi – sel kevadel loovad nad Dispaki kottidele Kumu kunstimuuseumist inspireeritud graafilise disaini. Originaalkujundustega kotid pannakse müügile Eesti Kunstimuuseumi poodidesse, kust kõik huvilised neid endale soetada saavad. Saadud tulu läheb Kumu noorteklubi tegevuste toetuseks.

 

Meil on igatahes hea meel! Ja nagu näed, siis piisab vaid heast ideest ja julgusest küsida. Kui eesmärk on üllas, leidub ka aitajaid. :)

 Kuidas Dispak koos Kumuga head tegi

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Kuidas Dispak koos Kumuga

  Meiega Dispakis just niimoodi ongi – aeg-ajalt lööme tublide inimestega kampa ja teeme koos midagi toredat   Näiteks võttis meiega möödunud aasta lõpus ühendust Kumu noorteklubi esindaja, kes soovis meie käest sponsorluse korras riidest kotte Kas tead, et hea tegemine on tegelikult imelihtne? Kõige rohkem on vaja tahet, ja kui see on olemas, pole aja ja vahendite leidmine raske.

Kuidas Dispak koos Kumuga head tegi

DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /