Kui palju maksavad kvaliteetsed paberkotid?


Nagu sa tead, siis on autol ja autol vahe. Nagu ka saapal ja saapal on vahe. Isegi vastlakuklitel on vahe, ja veel milline! Ühed asjad lihtsalt on kvaliteetsemad kui teised ja tavaliselt sõltub see sellest, kas tootja tahab oma klientidele päriselt head asja pakkuda või mitte.

Kui palju maksavad kvaliteetsed paberkotid?
Kui palju maksavad kvaliteetsed paberkotid?

Hea asja määrab see, kas tootja on kasutanud kvaliteetset toorainet või ajab läbi odavamaga. Ning loomulikult ka see, milliseid valmistusviise ta on kasutanud.

Noh, ja kõik see kajastub muidugi ka hinnas. Odavam asi ongi tavaliselt sellepärast odavam, et muidu sa seda asja ei ostaks, sa ostaksid ikka selle teise, eks ole.

Aga mis me siin ikka pikalt heietame, lähme nüüd kvaliteetsete paberkottide juurde.

Paberkoti kvaliteet algab materjalist

Paberi puhul on kvaliteedi näitajaks see, kui palju üks kott kaalub ehk kui õhukesest paberist see valmistatud on. Näiteks kui üks tavalise suurusega paberkott on valmistatud paberist, mille kaal jääb alla alla 80 gr/m2, siis võib juhtuda, et see raskemaid asju üldse ei kannata ja meie sul neid osta ei soovita.võib juhtuda, et see raskemaid asju üldse ei kannata ja meie sul neid osta ei soovita.

Dispaki paberkotid on valmistatud kvaliteetsest kraft- ehk jõupaberist ja kannatavad välja päris suuri raskuseid (ise testisime), nii et meie kottidele võid kindel olla.

Kui palju maksavad kvaliteetsed paberkotid?
Dispaki paberkotid on valmistatud kvaliteetsest kraft- ehk jõupaberist ja kannatavad välja päris suuri raskuseid (ise testisime), nii et meie kottidele võid kindel olla.

Valmistusviisid mõjutavad paberkoti kvaliteeti

Võiks arvata, et kõik, mis on käsitsi tehtud, on kvaliteetsem kui masinatega valmistatu. Tegelikult see nii ei ole. Kvaliteetsed paberkotid valmivad nii käsitsi kui masinate abil. Masinatega tehtud paberkotid on oma hinnalt küll odavamad, sest kallist inimtööjõudu on vähem kasutatud, aga kui need on tehtud heas tehases heade masinatega, siis ei jää nende kvaliteet käsitöökottidele alla.

 

Seda sa muidugi paberkotte tellides kontrollida ei saa, aga me võime öelda, et mõnedes tehastes võib olla õhuniiskuse jm probleeme, mis koti kvaliteeti võivad mõjutada. Seda saab, jah, alles siis aru, kui koti sangad liimist lahti tulevad ja pihku jäävad.

 

Meie valmistame oma kotid hinnatud Itaalia masinatega ja me võime uhkelt oma tooteid premium klassi paberkottideks nimetada.

 

Käsitöö ei taga iga kord kvaliteeti!

 

Just, kahjuks see nii on. Hinnalt odavamad Hiinas käsitööna tehtud kotid on väga kõikuva kvaliteediga ning teinekord on kasutatud lausa mürgiseid liime. Selle saab tuvastada väga tugeva liimilõhna järgi. Kvaliteetne paberkott ei tohiks lõhnata nagu liimitehas.

 

Vaata meie kvaliteetseid paberkotte ja esita tellimus SIITKui palju maksavad kvaliteetsed paberkotid?

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Kui palju maksavad kvaliteetsed

Kui palju maksavad kvaliteetsed paberkotid? Hea asja määrab see, kas tootja on kasutanud kvaliteetset toorainet või ajab läbi odavamaga Ning loomulikult ka see, milliseid valmistusviise ta on kasutanud Nagu sa tead, siis on autol ja autol vahe. Nagu ka saapal ja saapal on vahe. Isegi vastlakuklitel on vahe, ja veel milline! Ühed asjad lihtsalt on kvaliteetsemad kui teised ja tavaliselt sõltub see sellest, kas tootja tahab oma klientidele päriselt head asja pakkuda või mitte.

Kui palju maksavad kvaliteetsed paberkotid?

DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /