Kinkekott paneb i-le täpi


Olgu kingituseks kasvõi lihtne kommikarp, veinipudel või kalender. Väärikas pakend muudab kingituse ettevõtte brändi kandjaks ning seda võimalust ei tasu kasutamata jätta.

Kinkekott paneb i-le täpi. Meilt leiad laia valiku kinkekotte.
kinkekott

Kingituste tegemine on Eesti ärikultuuri lahutamatu osa. See on tore viis ennast meelde tuletada, kinnitada ärisuhte tugevust ja värskendada kontakti. Igasugune suhe tahab hoidmist. Ärisuhe samamoodi. Kinkekott näpus astutakse kliendi või äripartneri uksest sisse. Koos sellega siseneb kontorisse killukene seda tunnet ja neid väärtusi, mida kingituse tegija kaubamärk kannab.

 

Kinkekott paneb i-le täpi. Meilt leiad laia valiku kinkekotte.
Kinkekott paneb i-le täpi. Olgu kingituseks kasvõi lihtne kommikarp, veinipudel või kalender.

Jõulude eel elavnevad turundusvaldkonna töötajad, büroojuhid ja sekretärid. Kõik, kelle ülesandeks on kinkekottide tellimine. Et sellel teel oleks vähem konarusi, kirjeldame järgnevalt kolme väljakutset, mis tellija ees seisavad.

 

Esimene väljakutse: aeg

Aeg kihutab eriti kiiresti siis, kui on palju teha. Ja jõulude lähenedes on ettevõtetes ja asutustes alati palju tegemisi. Natuke planeerimist aitab vältida viimaselt hetkel tormamist ja ajaga võidujooksmist. Juba sügise saabudes tasub ettevõtte kinkekoti varud üle kontrollida ja veenduda, et kottide suurused sobivad selle aasta kingitusega kokku. Kui siiski peaks juhtuma, et jõulukinkide viimise periood on kohe-kohe algamas ja kinkekotid on täiesti puudu, on hea teada, et laos olevad kotid saame sinuni toimetada ka ühe päevaga.

 

Kinkekott paneb i-le täpi. Meilt leiad laia valiku kinkekotte.
Meil on laos enam kui 13 erinevat värvi paberkotte.

Teine väljakutse: kvaliteet

Kuidas olla kindel, et kinkekott vastab ka füüsilises reaalsuses sellele pildile, mis on tellija peas?

Abiks on võimalikult selge suhtlus kõigi osapoolte vahel, kes projektiga seotud. Millise tunde peab kott kingi saajas tekitama?

Milliseid väärtusi su kaubamärk esindab?

Igal juhul tasub kinkekotti vaadata kui sõnumi kandjat. See võib olla eksklusiivne, luksuslik ja silmapaistev. See võib olla ökoloogiline ja maalähedane kandes keskkonnahoiu sõnumit. See võib olla lõbus, sõbralik, asjalik, väljapeetud või ametlik – just selline, nagu on asutus, mida sa esindad. Kinkekoti kvaliteedi aitab kindlustada selge suhtlus kõigi osapoolte vahel.

Meie müügijuhid on valmis sind nõu ja jõuga 100% toetama.

 

Mida täpsemalt oskad tellijana oma soove kirjeldada, seda enam on kindel, et tulemus vastab soovitule.

 

Kinkekott paneb i-le täpi. Meilt leiad laia valiku kinkekotte.
Kinkekott paneb i-le täpi

Kolmas väljakutse: protsess
Kinkekoti tellimiseks peab olema olemas kujundus. Siin saame meie sind aidata. Mõnikord piisabki sellest, kui firma sümboolika on kenasti kotile paigutatud. Kindlasti võid kasutada ka oma disainerit, kes tunneb sinu kaubamärki ja loob sulle sobiva kujunduse. Oluline on teada, et aeg, mis kulub kinkekottide valmistamisele, sõltub kogusest ja kasutatavatest materjalidest. Avatud ja selge suhtlus on eelduseks sellele, et kinkekottide tellimise protsess oleks võimalikult sujuv. Ideaalis on kõik väga lihtne – annad tellimuse sisse ja jääd ootama kullerit, kes valmis kotid sinu juurde kohale toimetab.

 

Kinkekottide tellimine ei ole keeruline. See on pigem tore. Sa märkad selles üha rohkem võimalusi, kuidas oma kaubamärki paremini esile tuua. Ja kui kõik on aegsasti tehtud, on jõulude eel jälle üks mure vähem.Kinkekott paneb i-le täpi. Meilt leiad laia valiku kinkekotte.

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Kinkekott paneb i-le täpi

kinkekott Kingituste tegemine on Eesti ärikultuuri lahutamatu osa See on tore viis ennast meelde tuletada, kinnitada ärisuhte tugevust ja värskendada kontakti Olgu kingituseks kasvõi lihtne kommikarp, veinipudel või kalender. Väärikas pakend muudab kingituse ettevõtte brändi kandjaks ning seda võimalust ei tasu kasutamata jätta.

Kinkekott paneb i-le täpi. Meilt leiad laia valiku kinkekotte.

Laos üle 13 erineva paberist kinkekoti. Palju erinevaid suurusi. Helista meile tel. 6600137 või saada kiri aadressile dispak@dispak.ee
DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /