Kaunis kinkekott

Kaunis kinkekott
paberist kinkekott

Tõstke käsi, kellele ei meeldi kingitused?
Kingitusi ja üldse igasuguseid pakitud üllatusi on alati tore saada ning suur osa kingi väärtusest, eriti mälestusest on esmamuljel.

 

Silm hindab kõigepealt, kuidas üllatus pakitud on ja vahvast pakendist räägitatakse sama palju, kui pakendi sisustki.

 

Kinkekotid on üheks levinumaks viisiks paberkottide kasutamisel ja sellest on täna täpsemalt juttu.

 

Kinkekott

Kinkekott on heaks viisiks pakkida keerulise kuju ja ebapraktilise suurusega esemeid. Teate ju küll seda tunnet, kuidas kingituse pakkimine nõudis täpsust, kaalutlemist ning mis peamine, kannatlikkust.

 

Pakkepaberirull, teip ja käärid on nüüdseks vaid klassika austajatele, ülejäänud valivad oma kingituste pakkimiseks kiire, mugava ja lihtsa kinkekoti.

 

Paberist kinkekott

Aga miks valida just paberist kinkekott? Sest paberkott on oma olemuselt ja materjalilt sobiv ning soodne.

Paber sümboliseerib loodust ja loomulikkust. Paberkott on keskkonnasõbraliku eluviisi sümboliks ning taaskasutamise etaloniks.

 

Paberkoti kasutaja austab nii ennast kui teisi, hindab puhast elukeskkonda ning paremat tulevikku. Mugavas elus ei pea järeleandmisi tegema, selleks on taaskasutatav ning vastupidav paberkott ideaalseks lahendiks

Kaunis kinkekott
paberist kinkekotid

 

Kinkekott kui lisaväärtus

Eelnevalt sai juba mainitud, et tihti on kingituse pakend sama oluline, kui kink ise. Sageli palju pilkupüüdvamgi.

 

Kas kujutaksite ette külalist, kes teile näiteks veinipudeli kingib, mis on üleandmiseks kohmakasse pakkepaberisse mässitud?

 

Või kui olete sooritanud ostud kallis ja mainekas ostukeskuses ning saate oma hinnalise ning stiilse kostüümi klienditeenindajalt elegantselt kilekotti pakituna?

 

Lihtne, kuid maitsekas kinkekott annab tootele lisaväärtuse muutes selle hinnalisemaks ning andes toote üldmuljele lihvitud välimuse.

 

Klient näeb, et kõik tootega kaasnev on algusest kuni lõpuni korralikult läbi mõeldud.

 

Kaunis kinkekott
kinkekott

Paberist kinkekoti taaskasutamine

 

Paberist kinkekotte ei visata nii tihti ära, kui seda tavalise kilepakendi või paberist kinkepaberi puhul juhtub. Näiteks kui ema pole piisavalt kiire pakkepaberit kingituse avamisel päästma (lootes seda hiljem uuesti kasutada või siis lastele meisterdamiseks jätta), siis rebitakse see ju kohe esimese hooga ribadeks.

 

Küll aga ei juhtu seda tubli ning tugeva paberkoti puhul, lisaks saavad lapsed paberist kinkekotti muudeks otstarveteks kasutada. Ja mitte ainult lapsed. Paberist kinkekotte kasutatakse mitmekordselt, kasvõi järgmise pidustuse jaoks uuesti pakkimiseks. Kui kingitust pole viisakas edasi kinkida, siis paberist kinkekoti puhul seda eelarvamust pole :). Lisaks saab paberist kinkekotti kasutada mitmeteks praktilisteks puhkudeks: poeskäimisel, kodus asjade pakkimisel, värvikirevaid ja pilkupüüdvaid paberkotte sisustus- ning kaunistuselemendina.

Meie valikus on 13 erinevat värvi ja mitmes erinevas suuruses paberkotti, mida saab ideaalselt kasutada kinkekottidena. Valiku leiad siit

 Kaunis kinkekott

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Kaunis kinkekott

paberist kinkekott Tõstke käsi, kellele ei meeldi kingitused? Kingitusi ja üldse igasuguseid pakitud üllatusi on alati tore saada ning suur osa kingi väärtusest, eriti mälestusest on esmamuljel   Silm hindab kõigepealt, kuidas üllatus pakitud on ja vahvast pakendist räägitatakse sama palju, kui pakendi sisustki

Kaunis kinkekott

DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /