Jõupaberist kotid näitavad jõudu


Kas sulle tuleb tuttav ette järgmine olukord?
Oled käinud just poes ning ostnud endale mingi suurepärase uue vidina.

Jõupaberist kotid näitavad jõudu
Jõupaberist kotid

 Või teine variant – sul on kotis midagi ulmemaitsvat, ning sa ei jõua ära oodata, millal koju jõuad ja seda sööma saad hakata. Ükskõik, mis sul kotis on, igatahes kõnnid sa kodu poole, võibolla vilegi suul... 

 

Ja järsku on sul pihus ainult kotisangad, sest kott on otsustanud sangadest eralduda. See lebab koos sinu väärtuslike ostudega nüüd asfaldil. On sul olnud sellist olukorda? Ko-hu-tav!

 

Okei, see on tegelikult pesuehtne esimese maailma mure, aga kui sinu ostud lebavad praegu lömastatuna asfaldil, siis on see sinu maailmas hetkel kõige suurem mure, ja sa soovid seda igal juhul edaspidi vältida.

 

Tead mis? Meie oskame lahenduse välja pakkuda. Need on  jõupaberist kotid! Kui sul on ettevõte, mis müüb kaupa, mis sobib paberkottidesse pakendamiseks, siis soovitame sul oma firma logo peale trükkida ei millelegi muule kui jõupaberist kottidele. Kohe räägime miks, ja mille hulgast sa üldse valida saad.

 

Inimene, kes mõtles välja sõna „jõupaber”, teadis täpselt, mida ta teeb. Jõupaber on tõesti üks tugev paber, mis kannatab ka päris suuri raskusi ja sobib poekotiks suurepäraselt.

 

Kui sa arvad aga, et jõupaber on igav ja eriti millegi hulgast valida ei ole, siis saame sulle rõõmsalt teatada, et see pole nii.

 

Kõigepealt tekstuurist. Lisaks ilusale siledale paberile, mida toodetakse ümbertöödeldud paberist, valmistatakse ka nö triibulist ehk kraftpaberit. Seda paberit toodetakse nii, et paber pressitakse läbi rullide, mis moodustavad  koti ühele poole triibud.

 

Kraftpaberist kott näeb välja selline 

Jõupaberist kotid näitavad jõudu
kraftpaberist kott

Ka kotisangu on võimalik valida erinevaid – kas lamedaid või nöörsangu.

Jõupaberist kotid näitavad jõudu
kotisangad

 

Ja kui sa arvasid, et jõupaberist kotid on pruunid ja ainult pruunid, siis tegelikult on neid ka värvilisi. Vaata neid veinipunaseid kotte. Kas pole ilusad!

 

Jõupaberist kotid näitavad jõudu
veinipunane jõupaberit kott

Kõikide võimalike värvidega saat tutvuda siin

Jõupaberit on erineva grammkaaluga ja see annab võimaluse kasutada seda paberit erinevate paberkoti tüüpide puhul. Siin näiteks veinikotid, mis on käsitööna paksemast jõupaberist valmistatud

Jõupaberist kotid näitavad jõudu
käsitööna valmistatud veinikotid

Saimegi jõupaberist kottide kiituseks päris mitu asja üles loetud.

 

  • Need on ümbertöödeldud paberist
  • Need on tugevad ja purunemist pole karta
  • Neid on erinevates värvides ja suurustes.
  • Kasutame kahte sorti sangu.

 Jõupaberist kotid näitavad jõudu

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Jõupaberist kotid näitavad jõudu

Jõupaberist kotid  Või teine variant – sul on kotis midagi ulmemaitsvat, ning sa ei jõua ära oodata, millal koju jõuad ja seda sööma saad hakata Ükskõik, mis sul kotis on, igatahes kõnnid sa kodu poole, võibolla vilegi suul Kas sulle tuleb tuttav ette järgmine olukord?Oled käinud just poes ning ostnud endale mingi suurepärase uue vidina.

Jõupaberist kotid näitavad jõudu

Kui sul on ettevõte, mis müüb kaupa, mis sobib paberkottidesse pakendamiseks, siis soovitame sul oma firma logo peale trükkida ei millelegi muule kui jõupaberist kottidele
DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /