Jõulukott


Milline on sobiv jõulukott firmadele?
Jõulud on osa aastast, mida pea kõik ootavad. Kui kaubanduskeskustes valitsev kingituste ostmise trall välja arvata, siis on tegu ju ometi toreda osaga aastast.

Jõulukott

Kodud ja kontrid kaunistatakse jõulumeeleolu hoidma, piparkoogi lõhn rõõmustab nii suuri kui väikeseid, linn särab tuledes ning ühte head ja südamest tulnud kingitust ihkab meist igaüks. Kus aga on kingitused? Loomulikult jõulukotis.

 

Ent milline on üks õige jõulukott? Kas sellele on üldse ühte vastust?

 

aljud pöörduvad Dispaki poole sooviga tellida oma firmale jõulukotti. Ent milline peaks see olema, eriti kui pöördutakse ettevõtte poole, kes on spetsialiseerunud paberkottide tootmisele?

 

Kas ülisuurt, pigem Gulliveri maailma mõõtu paberkotti?

 

Või hoopiski hiiglaslikku ümbrikku, kuhu 2D formaadis kingitused mahutada?

 

 

Vahest lausa ülisuurt, multifilmilikult tuttavat, värviliste lappidega paigatud tekstiilikotti, mis lapsepõlve jõulu- või nääriõhtutest meeles on? Milline oleks sobilik jõulukott firma jõulupidu kaunistama ning õiget meeleolu looma?

Jõulud on ju ikkagi kauaaegne traditsioon ning traditsioonide hoidmine või nende meelde tuletamine on osa pühade tähistamisest.

 

Kuidas peaks toimima firma juht, kes (loodetavasti juba varakult) oma töötajate ja klientide jõulukingitustele mõtleb? Kas pakkida üllatused kenasse kinkekotti või siidipaberisse? Kas asetada need pakid anonüümselt töötaja kontorilauale ja lasta edastada postiljonil oma olulistele klientidele?

 

Või vahest leiab jõuluvana aega, et kontorist läbi astuda ning kõigi rõõmuks on tal kaasas kingitused mahukas jõulukotis? Või on pühadeaeg nii kiire, et jõulukott ootab kuuse juures, et töötajaid/kliente rõõmustada?

 

Ma ei tea, kuidas on lood Teiega, aga minule seostub jõulukotiga ikkagi suur, tugev ja mahukas riidest kott. Just selline, mida kandis endaga kaasas lapsepõlve nääri- ja jõuluvana.

 

Üksikute kingituste jaoks sobib kindlasti ka üks korralik, tugevate sangadega paberkott, mis oma kaunistustega samamoodi pilku püüab.

 

Aga kui kingisaajaid on rohkem, siis ei ole vastast tublile ja tugevale tekstiilkotile. Vahest on see aga hea äriidee ühele toimekale ja nobedale käsitöö tegijale? Jõulukott firmale- ehe ja aus käsitöö, ainulaadne ning väärtuslik, tehtud spetsiaalselt konkreetsele firmale (või nende kliendile/klientidele).

Tikitud või lapitehnikas, firma logoga või jõuluteemaliste motiividega, töötajate nimedega (või igale töötajale siiski omanimeline väike jõulukott näitamaks, et firma juht hindab ja hoolib kõigist oma töötajatest), rahvuslike mustrite ning esivanemate pärandit edasi kandvate sümbolitega.

 

Ideid ja võimalusi, mille vahel valida, on lõputult.

Jõulud on üürike aeg, mis möödub kiirelt. Õnneks on jõulud aktuaalsed siiski igal aastal, nii saab juba varakult valmistuma hakata, kui sel aastal õige jõulukoti leidmisega kiireks läks. Eks vanarahvaski öelnud, et „Rege rauta suvel…“

 

Aga mis Teie arvate?

 

Milline oleks just Teie firmale ja Teie töötajate nõudmistele ning maitsele vastav jõulukott?

 

Andke meile teada, et järgmiseks aastaks juba aegsasti ettevalmistunud oleksimeJõulukott

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Jõulukott

Kodud ja kontrid kaunistatakse jõulumeeleolu hoidma, piparkoogi lõhn rõõmustab nii suuri kui väikeseid, linn särab tuledes ning ühte head ja südamest tulnud kingitust ihkab meist igaüks Kus aga on kingitused? Loomulikult jõulukotis Milline on sobiv jõulukott firmadele?Jõulud on osa aastast, mida pea kõik ootavad. Kui kaubanduskeskustes valitsev kingituste ostmise trall välja arvata, siis on tegu ju ometi toreda osaga aastast.

Jõulukott

DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /