7 müüduimat toodet 2019. aastal

Kas sulle meeldivad raamatupoodide müügitopid? Meile meeldivad küll kohe hirmsasti!

 

 

7 müüduimat toodet 2019. aastal
Soodsad riidest kotid

Kas sulle meeldivad raamatupoodide müügitopid? Meile meeldivad küll kohe hirmsasti! Valiku tegemine nõuab teatavasti aega ja energiat, nii et mis sul saab selle vastu olla, kui keegi on selle sinu eest juba ära teinud.

 

Sellepärast mõtlesime, et paneme ritta 7 toodet, mida 2019. aastal kõige rohkem osteti. Nii läheb sul ehk endalgi valiku tegemise peale vähem vaeva.

 

Soodsad riidest kotid

Paramparaa! Esikoha saavutas just see, naturaalvalge pikkade sangadega riidest kott, sest a) kellele ei meeldiks naturaalvalge värv b) pikad sangad või c) soodne hind?!

 

Meie soodsate riidest kottide juures on veel see hea asi, et kui tavaliselt käib soodsa hinna juurde pisut kahtlane kvaliteet, siis nende kottide kvaliteedi peale võime meie küll mürki võtta.

7 müüduimat toodet 2019. aastal
Helehall ümbertöödeldud puuvillast kott

Helehall ümbertöödeldud puuvillast kott

 

Selle koti puhul on ilmselge, miks see meie klientidele meeldib. Sellel on lihtsalt erakordselt kaunis värv, millele sobib logo või sõnum samuti imehästi.

 

Ümbertöödeldud puuvillast kotte on meil veel mitut värvi, üks ilusam kui teine. Meile endale meeldib hirmsast see teksasinine.

 

 

7 müüduimat toodet 2019. aastal
Eritellimusel valmistatud paberkotid

Eritellimusel valmistatud paberkotid

 

Need kotid on valmistatud vastavalt iga kliendi soovidele käsitööna. Need on hästi kvaliteetsed ja sellepärast need meie klientidele meeldivadki. 

7 müüduimat toodet 2019. aastal
Nöörsangadega ökopaberist kotid

 

Nöörsangadega ökopaberist kotid

 

Meie oleme kõige öko poolt ja näha on, et selliseid valikuid teevad ka meie kliendid. Kui juba paberkott osta, siis ümbertöödeldud paberist, sest ehkki nende valmistamiseks kulub sama palju energiat kui uuest paberist koti tegemiseks, jäävad mõned puud metsas püsti.

 

7 müüduimat toodet 2019. aastal
Veinikotid

Veinikotid 

 

Vein on endiselt üks armastatumaid kingitusi, mida külla minnes kaasa võetakse, nii et pole siis imestada, et ka vastavaid kotte läheb palju. Veinikotid on meil nii ilusad, et kuuldavasti kasutatakse neid mitu korda. Mis meil saab selle vastu olla!

7 müüduimat toodet 2019. aastal
Lamedate sangadega ökopaberist kotid

Lamedate sangadega ökopaberist kotid

 

Klassikaline, taaskasutatud paberist kott. Samuti väga hea valik.

 

7 müüduimat toodet 2019. aastal
Takeaway kotid

Takeaway kotid

 

Saab sööki, saab jooki, saab priimat pannkooki! Takeaway kott ajab juba peale vaadates kõhu tühjaks, nii et me peame hakkama siin otsi kokku tõmbama ja väikse ampsu võtma.

 

Aga ilma naljata – meie takeaway kotid on väga head ja vastupidavad, nii et kui sa juhtud olema restorani või pagariäri omanik, siis julgeme neid sulle kahel käel soovitada.

 

Nonii, kas oli lihtne valikut teha?

 

Väga hea! Pane päring teele siit!

 7 müüduimat toodet 2019. aastal

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

7 müüduimat toodet 2019

    Soodsad riidest kotid Kas sulle meeldivad raamatupoodide müügitopid? Meile meeldivad küll kohe hirmsasti! Valiku tegemine nõuab teatavasti aega ja energiat, nii et mis sul saab selle vastu olla, kui keegi on selle sinu eest juba ära teinud   Sellepärast mõtlesime, et paneme ritta 7 toodet, mida 2019 Kas sulle meeldivad raamatupoodide müügitopid? Meile meeldivad küll kohe hirmsasti!

7 müüduimat toodet 2019. aastal

Kas sul on vaja oma ettevõttele kotte tellida, aga sa ei tea, missuguseid? Vaata, milliseid kotte osteti 2019. aastal kõige rohkem, ja tee oma valik!
DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /