Tooted      Päring      Kontakt      
Siidipaber – ilusate kingipakkide Täna räägime sulle millestki eriti peenest ja hõrgust, kui nii võib öelda. Kas tead, mis see on? Ei, ¹ampanja on vale vastus. Ka hanemaksa ei saa õigeks lugeda. Aga need pole ka väga kaugel õigest, sest nende mõlema kinkimise juures saab kõnesolevat asja kasutada. Meie meelest on kõige ilusamad ärikingitused need, mis on peidetud mõnusavalt krabiseva siidipaberi sisse ning siis firma sümboolikaga paberkotti pakitud Siidipaber – ilusate kingipakkide salanipp

Logotrükiga paberkotid

Paberkottide ekspert aastast 1997

Siidipaber – ilusate kingipakkide salanipp


Täna räägime sulle millestki eriti peenest ja hõrgust, kui nii võib öelda. Kas tead, mis see on? Ei, ¹ampanja on vale vastus. Ka hanemaksa ei saa õigeks lugeda. Aga need pole ka väga kaugel õigest, sest nende mõlema kinkimise juures saab kõnesolevat asja kasutada.

Siidipaber – ilusate kingipakkide salanipp
siidipaber

Räägime täna siidipaberist. See on selline õhuke-õhuke paber, mida pannakse kingituste juurde või millesse pakitakse poodides kaupa. Näiteks meile teadaolevalt teevad mõned prouad oma peenema pesu sisseoste ainult neis poodides, kus kallis kaup enne kotti panemist õrnalt siidipaberisse mähitakse.

 

Mõnikord on ka kenad jalanõud kingakarbis siidipaberisse pakitud.

Siidipaberit saad kasutada ka käsitööprojektideks või lastega koos meisterdamiseks.

 

Kõige tavalisem kasutusala on aga ikkagi pakendamine. Meie meelest on kõige ilusamad ärikingitused need, mis on peidetud mõnusavalt krabiseva siidipaberi sisse ning siis firma sümboolikaga paberkotti pakitud. Siidipaberil on ka muidugi logo peal. See on küll kohe väga hea maitse tunnusmärk.

 

 

 

p>

 

 

Nii, aga mismoodi sina endale sellise paberi saad?

 

Kohe räägime.

 

Siidipaberiks kutsutakse paberit, mis on grammkaaluga 17-40. Meie valikus on 17-, 21-, 30- ja 40-grammist paberit. 17-grammine on kohe väga õhuke ja peen. Paberit on erinevat värvi ning ka trükkimiseks saame kasutada erinevaid värve. Meie meelest näeb kõige luksuslikum välja kuldse trükiga valge paber nagu sellel pildil siin 

Siidipaber – ilusate kingipakkide salanipp

Nüüd läheb asi eriti huvitavaks, sest meile teadaolevalt Eestis keegi peale meie siidipaberile logo trükkimist ei paku – trükikodade offsetmasinad suudavad trükkida paberile, mille kaal algab 70 grammist.

 

Aga nagu öeldud, meie saame sulle sellise paberi trükkida. Kõige väiksem kogus peaks olema vähemalt 500 poognat, suurel kogusel piiranguid ei ole.

 

Ettevõtted, kes müüvad Premium-tooteid, soovivad oma toodete väärtust ilusa pakendi abil tõsta või lihtsalt ärikingitusi pakkida, on oodatud meile trükiga siidipaberit tellima. Võta ühendust siit: (link)

 

Siidipaber sobib:

 

  • Premium-klassi toodete pakkimiseks;
  • neile, kes soovivad oma toodete väärtust ilusa pakendi abil tõsta;
  • ärikingituste pakkimiseks;
  • kõigile, kes soovivad ilusaid kingipakke teha.
Siidipaber – ilusate kingipakkide salanipp
Personaalse pealetrükigal siidipaber. Meie meelest on kõige ilusamad ärikingitused need, mis on peidetud mõnusavalt krabiseva siidipaberi sisse ning siis firma sümboolikaga paberkotti pakitud.


Siidipaber – ilusate kingipakkide salanipp

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Siidipaber – ilusate kingipakkide

siidipaber Räägime täna siidipaberist See on selline õhuke-õhuke paber, mida pannakse kingituste juurde või millesse pakitakse poodides kaupa Täna räägime sulle millestki eriti peenest ja hõrgust, kui nii võib öelda. Kas tead, mis see on? Ei, ¹ampanja on vale vastus. Ka hanemaksa ei saa õigeks lugeda. Aga need pole ka väga kaugel õigest, sest nende mõlema kinkimise juures saab kõnesolevat asja kasutada.

Siidipaber – ilusate kingipakkide salanipp

DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /