Riidest kott

Kuidas tellida oma logoga riidest kott?
Küll meil on hea meel, et selline küsimus on sinu pähe tekkinud!

Riidest kott
Riidest kott

 

Oma logoga riidest kott võiksid olla igal ettevõttel, sest riidest kotte armastab igaüks: emad ja isad käivad nendega poes jahu ja kapsa järel; lapsed võtavad riidest kotid kaasa lasteaeda, sest seal sees on hea susse ja ööriideid hoida; noored patseerivad niisama sinu ägeda kotiga ringi ja vanaemad-vanaisad leiavad neile kindlasti mingi kasutuse, mille peale me ei oska üldse tullagi.

 

Igatahes – logodega riidest kotte on linnapildis väga palju näha ja sellepärast peaks ka sinu ettevõttel selline olema.

 

Riidest kotte on meil muidu selliseid. Igavesti kenad, eks ole?

Riidest kott
soodsad riidest kotid

Ja siis on veel selliseid, mida me nimetame soodsateks puuvillasest riidest kottideks ja need on tõesti ühed imekotid, sest hind on neil hea, aga välimus on ülihea. Vot nii.

 

Kui meie kottide hulgas sinu unistuste riidest kotte pole, aga sa tahaksid oma logoga riidest kotte väga ikkagi saada, siis me teeme täpselt sellised kotid nagu sul vaja on. Vaata, kuidas eritellimusel kotte tellida, siit.  

 

Kuidas oma logoga riidest kottide tellimine aga täpselt käib?

 

Kottide tellimine on imelihtne. Pead lihtsalt mõned väiksed valikud tegema. Vaatame koos, millised täpsemalt.

 

Millised kotid sulle meeldivad?

 

Kõigepealt vaata välja, millistele riidest kottidele sa oma suurepärase logo peale trükkida soovid. Valikut saad näha eespool ja kui sa ei suuda valida, siis võid ju ka mitu erinevat kotti tellida, näiteks musta, valge ja rohelise. Või miks mitte ühed kotid ökopuuvillasest kangast ja teised soodsamad. Jah, ikka need eesti kõige soodsamad riidest kotid.

 

Mitu riidest kotti peaks tellima?

 

Kõige mõistlikum on tellida vähemalt 50 kotti, sest nii tuleb trükihind kõige soodsam. Muidugi, kui sul nii palju kotte vaja ei lähe, siis võid vähem ka tellida. Aga mõtle kui tore, kui 50 inimest sinu logoga riidest kottidega tänaval ringi kõnnivad ja iga jumala õhtu Selverisse lähevad!

 

Tellid ikka 50? Hea mõte!

 

Kas logo tuleb ühe- või mitmevärviline?

 

Nüüd mõtle selle peale, kas riidest kottidel olev logo saab olema ühe- või mitmevärviline. Saame need trükkida kuni nelja värviga ja nagu ikka, ühevärviline trükk on kõige soodsam.

 

Jääb üle ainult päring teele panna!

 

Nii, järgmiseks saada meile e-kiri või täida juba kohe pakkumise vorm, sest siis saame kohe kiiresti edasi liikuda – meil on kõik vajalikud andmed pakkumise tegemiseks olemas.

 

Küsi meie käest nõu!

 

Aga muidugi, meie kenad müügiinimesed suhtlevad sinuga väga hea meelega ja kõiki maailma vastuseid ei saagi sul otsekohe olemas olla. Sul on kindlasti mitu küsimust ja koos leiame neile kindlasti vastused.

 

Tulemuseks on sinu ettevõtte logoga riidest kotid, mille üle sa väga uhke oled. Garanteeritud!

 

Võta meiega ühendust siit Riidest kott

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Riidest kott

Riidest kott   Oma logoga riidest kott võiksid olla igal ettevõttel, sest riidest kotte armastab igaüks: emad ja isad käivad nendega poes jahu ja kapsa järel; lapsed võtavad riidest kotid kaasa lasteaeda, sest seal sees on hea susse ja ööriideid hoida; noored patseerivad niisama sinu ägeda kotiga ringi ja vanaemad-vanaisad leiavad neile kindlasti mingi kasutuse, mille peale me ei oska üldse tullagi   Igatahes – logodega riidest kotte on linnapildis väga palju näha ja sellepärast peaks ka sinu ettevõttel selline olema Kuidas tellida oma logoga riidest kott?Küll meil on hea meel, et selline küsimus on sinu pähe tekkinud!

Riidest kott

DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /