Ökopaberist kinkekotid


Miks valida just ökopaberist kinkekotid? Kas sul on selline tunne, et paberkottide maailmas pole justkui ammu midagi ägedat toimunud? Aga kas tead, et nüüd on!

Ökopaberist kinkekotid
Ökopaberist kinkekotid

Mis värvi need kotid on?

 

Lisaks nendele valgetele kottidele pakume veel punasehalli ja pruuni kujundusega kotte.

 

 

 

 

Meil on ökopaberist kinkekotid, mis näevad välja hoooopis teistsugused, kui sa seni oled harjunud nägema.

 

Neid on saadaval mitut värvi ja väga mitut mõõtu, aga vaatame kõigepealt, mida see öko siis paberi juures ikkagi tähendab.

 

Millest ökopaberist kinkekotid valmistatud on?

 

Väga hea küsimus. Igaüks ütleb tänapäeval, et müüb ökokaupa ja sageli pole sel loodushoiu või keskkonnateadlikkusega mitte midagi muud pistmist peale nime.

 

Meie uued ökopaberist kinkekotid on valmistatud 100% ümbertöödeldud paberist ja kannavad ka vastavat märki. Vaat sellist:

 

Ökopaberist kinkekotid

Kui selline kott kannab lisaks ökomärgisele ka sinu ettevõtte logo, siis näitad oma klientidele ja kogu maailmale, et loodushoid ja taaskasutus on sinu jaoks tähtis. Kiidame!

 

Kuidas sellise paberi tegemine käib?

 

Ümbertöödeldud paberi tootmine käib nii, et kokkukogutud vanapaberi hulgast eemaldatakse igasugune muu materjal nagu näiteks kile ja muu sodi, mis paberikonteinerisse sattunud on.

 

Meie oleme oma maja juures olevas paberikonteineris sageli näiteks munakoori näinud.

 

Paberi sorteerimise töö teevad ära nii masinad kui inimkäed. Pärast seda purustatakse paber ühtlaseks massiks, ja isegi siis tuleb selle seest veel CD-plaate, kosmeetikatestreid jms välja, mis varem näiteks ajakirjade või raamatute vahel peidus oli.

 

Nüüd on mass sellist halli värvi pudi, mis sisaldab märkimisväärsel hulgal tinti. Vana tint eemaldatakse – piltlikult öeldes pestakse see mass puhtaks – ning nüüd läheb lahti mitmekordne pressimise ja kuivatamise protsess, mille lõpuks valmibki hiigelsuur rull uut paberit, mis tehtud vanast.

 

Paberit saab ümber töödelda 4–5 korda, pärast seda on selle kiud nii rabedaks muutunud, et seda rohkem kasutada ei saa.

 

Iga tonn ümbertöödeldud paberit jätab metsa kasvama 17 puud. Kas pole tore? Vaata sellest lühikesest videost, kuidas see kõik käib.

 

Vot sellisest paberist ongi meie ökopaberost kinkekotid tehtud. Me ise oleme nende kottide üle väga uhked, sest need on lisaks looduse vastu kena olemisele veel ka väga nägusad.

 

Ökopaberist kinkekotid

Millises mõõdus on ökopaberist kinkekotid?

 

Nende kottide mõõdud on tavapärasest veidi erinevad ning see teeb need nii eriliseks, et need hakkavad kohe tänaval silma. Oleme ise neid mõnede klientide logodega tänaval näinud ja tead – kohe südame tegi soojaks.

 

Mõõdud on neil sellised:

 

22 x 10 x 27.5 cm

32 x 10 x 27,5 cm

42 x 13 x 44,5 cm

54 x 14 x 44 cm

 

Ja kui need kotid kõik üksteise kõrvale panna, siis näevad nad välja sellised:

 

Ökopaberist kinkekotid

Kottidele saame peale trükkida sinu ettevõtte logo. Selline lahendus on eriline ja toob logo kenasti välja. Näiteks nii:

Ökopaberist kinkekotid
trükiga ökokpaberist kinkekott
Ökopaberist kinkekotid
trükiga ökopaberist kinkekotid


Ökopaberist kinkekotid

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

Ökopaberist kinkekotid

Ökopaberist kinkekotid Mis värvi need kotid on?   Lisaks nendele  valgetele  kottidele pakume veel  punase ,  halli  ja  pruuni  kujundusega kotte         Valge kujundusega öko kinkekotid Punase kujundusega öko kinkekotid Halli kujundusega öko kinkekotid Pruuni kujundusega öko kinkekotid Meil on ökopaberist kinkekotid, mis näevad välja hoooopis teistsugused, kui sa seni oled harjunud nägema Miks valida just ökopaberist kinkekotid? Kas sul on selline tunne, et paberkottide maailmas pole justkui ammu midagi ägedat toimunud? Aga kas tead, et nüüd on!

Ökopaberist kinkekotid

Miks valida just ökopaberist kinkekotid? Kas sul on selline tunne, et paberkottide maailmas pole justkui ammu midagi ägedat toimunud? Aga kas tead, et nüüd on! Meil leiad suure valiku erinevat värvi ökopaberist kinkekotte.
DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /