7 ideed, mida trükkida riidest kottidele


Keskkonnateadliku inimesena oled kindlasti kursis, et kõige parem poekott on riidest. See kestab aastaid ja on keskkonnale palju paremini “seeditav” kui kile- või paberkott.

7 ideed, mida trükkida riidest kottidele

7 ideed, mida trükkida riidest kottidele, et need päriselt kasutust leiaksid!

 

Keskkonnateadliku inimesena oled kindlasti kursis, et kõige parem poekott on riidest. See kestab aastaid ja on keskkonnale palju paremini “seeditav” kui kile- või paberkott.

 

Ettevõtte logo või sõnumiga riidest kott on linnapildis hästi näha ja see aitab luua su firmale positiivset kuvandit, nii et on vähemalt kaks põhjust, miks su ettevõttel peaks olema oma riidest kott.

 

Selleks, et ärikingituse saaja kotti uhke näoga päriselt kandma hakkaks, peab see välja nägema äge.

 

Allpool anname sulle mõned ideed, mida oma ettevõtte kottidele trükkida, et need teiste ärikingituste hulgas kuhugi sahtlipõhja kopitama ei jääks, vaid tänavapilti jõuaks.

 

Enne veel kui asume trükiideede juurde, luba endale tutvustada, milliseid kotte me sulle üldse pakume.  

Laias laastus pakume me 3 sorti riidest kotte ja uhkusega võime öelda, et kõik need on keskkonnasõbralikud.

 

7 ideed, mida trükkida riidest kottidele
riidest kotid

 

Kõigepealt tutvustame non woven ehk valukangast kotte. Kui sa mõtled, et see küll kuigi ökolt ei kõla, siis tegelikult otse vastupidi – mis saaks olla keskkonnasõbralikum kui taaskasutus, eks? :)

 

Valukangas on tegelikult ümbertöödeldud plastik.

Hinnaklassilt on valukangast kotid odavamad kui naturaalsest puuvillast kotid ning valida saad valge, bee¾i, musta, sinise ja punase koti vahel. Võid muidugi ka kõigis värvitoonides kotte tellida ja kõigile oma logo või muu sõnumi peale trükkida, aga neist võimalustest – nagu lubatud –allpool.

7 ideed, mida trükkida riidest kottidele
non woven ehk valukangast kotid

Riidest ökokotid on järgmine grupp kotte, mida sulle suure uhkusega tutvustame. Saame öelda, et eristume teistest pakkujatest selle poolest, et meie puuvillast kotid on 100% orgaanilisest puuvillast ja kõik kotid on varustatud ökomärkidega.

 

Valikus on valge, must ja oran¾ kott, kõigil neil on pikad sangad ja neid saab kenasti üle õla kanda.

7 ideed, mida trükkida riidest kottidele
riidest ökokotid

 

Samuti on valikus seljakott või nagu neid varem kutsuti – sussikott.

7 ideed, mida trükkida riidest kottidele
sussikott

Kolmas variant on hästi tugevad paksust puuvillast kotid. Tegemist on väga vastupidavate kottidega ja vastupidavuse all me mõtleme ikka kohe palju aastaid vastupidavust.

Mõtle ise – must kott on valmistatud samast riidest, millest valmistatakse telke!

 

Peab ikka kaua kestma, eks?

Bee¾ kott on samuti väga tugev.

 

7 ideed, mida trükkida riidest kottidele
must kott on valmistatud samast riidest, millest valmistatakse telke!

Kui pilt, logo või sõnum, mida sa soovid kottidele peale trükkida, on värviline, siis sobivad selleks kõige paremini heledad kotid. Mustale kotile läheb kõige paremini ühevärviline valge trükk.

 

Ja nüüd – paramparaaaa! – ideed!

 

  • Firma logo

 

Plain and simple, nagu öeldakse. Kui sa oled oma ettevõtte logo üle uhke ja su ettevõtte on hea ja ägeda mainega, siis võid loota, et su kotti ka päriselt kantakse. Kunagi ei saa aga kindel olla, sellepärast soovitame koos logoga kotile trükkida mõne järgnevatest võimalustest.

 

  • Tsitaat

 

Kuulsad, vaimukad või inspireerivad tsitaadid on väga popid. Vaata kasvõi oma Facebooki seina. Oleme kindlad, et keegi su sõpradest jagab mõnda päikeseloojangu pildi peale kirjutatud tsitaati vähemalt korra päevas. Leia mõni sinu ettevõtte tegemiste või missiooniga kokku minev tsitaat ja võid kindel olla, et su kott leiab kasutust.

 

  • Ökosõnum

 

Trüki kottidele mingi ökosõnum, mis läheb riidest kottide keskkonnasõbraliku olemusega väga hästi kokku. Näiteks There’s No Planet B või eestikeelsena – Planeeti B ei ole olemas. Või siis Save the planet, it’s the only one with chocolate ehk Päästke planeet, see on ainus, kus saab ¹okolaadi.

 

  • Vaimukused

 

Vaimukused on ka väga toredad, näiteks Emotional Baggage ehk Emotsionaalne pagas või

Some groceries, mostly wine ehk Natuke toitu, peamiselt vein.

 

Vaimukusi ja ökosõnumeid me ei mõelnud kahjuks ise välja, need on pärit juba olemas olevatelt riidest kottidelt, aga lase oma fantaasia ja lendu ja mõtle enda omad välja.

 

  • Nunnud pildid

 

Stiliseeritud loomapildid leiavad kindlasti kasutust.

 

  • Üleni trükimustriga kaetud kotid

 

See on ka üks võimalus ja variante selleks on samuti lõputult – kata kott üleni oma logodega, tsitaatidega või millega iganes.

 

  • Laste joonistused

 

Viimasena pakume välja mitte niivõrd kottidele trükkimise idee kuivõrd ühe laheda võimaluse, kuidas riidest kotte kasutada. Nimelt ostis meie käest kangast kotte mõni aeg tagasi üks lasteaed – iga laps sai oma koti ise dekoreerida.  Miks mitte kinkida sellised kotid näiteks hiljem emadele. Väga tore plaan ja levitame nende head mõtet selle blogipostituse kaudu edasi.

 

Näiteid meilt tellitud riidest kottidest saad vaadata siit:7 ideed, mida trükkida riidest kottidele

  • SUURIM paberkottide valik Eestis
  • Trükiettevalmistus juba HINNAS
  • Trükiga kotid alates 50 tk.
Teie küsimustele vastavad:

JANA
müügijuht

KATJA
müügijuht


Helista (+372) 6600 137
Kirjuta

Võta kontakti


 

Riskivaba
RISKIVABA
Kaup kätte enne maksmist

Pakume klientidele kellega leping, vähemalt 7-päevast tasumisaega, kokkuleppel ka rohkem. Vaata kuidas käib tellimine

Isiklik
ISIKLIK
lähenemine igale kliendile

Meile saab alati helistada ja vastame kirjadele äripäeviti reeglina mõne tunni jooksul. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta
TASUTA
ettevalmistus
trükiks

Kui hind sobib, saate saata  meile oma logo või graafika ja me võtame ettevalmis-tuseks vajalikud tööd enda peale. Vaata kuidas käib tellimine

Tasuta transport
TASUTA*
transport
tellimustele

*Alates 100 eurosest tellimustest on transport Eesti piires tasuta, sellest väiksematel lisandub Tallinnas 4 € +km ja mujale Eestis 6 € +km.

20 aastat
20 AASTAT
kogemusi

Oleme tootnud paberkotte 22 aastat. Meil on põhjamaades üle 3000 kliendi. Vaata kuidas käib tellimine

"Saime just paberkotid kätte ja need näevad väga ilusad välja. Suured tänud teile kiire kohaletoimetamise ja loomulikult väga ilusate paberkottide eest!"

Tim Meicker
Copenhagen Kasbah
"Tellitud kotid näevad väga ilusad välja!"

Monica Stålvang Lange
Disainer, Norra
"Oleme tellinud oma paberkotid Dispakist aastast 2007. Peale väga kõrge kvaliteedi, oleme alati saanud ka sõbraliku teeninduse ja väga konkurentsivõimelised hinnad."

Anton Jolkin
Hotell Telegraaf

FastLion CMS

7 ideed, mida trükkida

7 ideed, mida trükkida riidest kottidele, et need päriselt kasutust leiaksid!   Keskkonnateadliku inimesena oled kindlasti kursis, et kõige parem poekott on riidest See kestab aastaid ja on keskkonnale palju paremini “seeditav” kui kile- või paberkott Keskkonnateadliku inimesena oled kindlasti kursis, et kõige parem poekott on riidest. See kestab aastaid ja on keskkonnale palju paremini “seeditav” kui kile- või paberkott.

7 ideed, mida trükkida riidest kottidele

Keskkonnateadliku inimesena oled kindlasti kursis, et kõige parem poekott on riidest. Siin artiklis 7 ideed, mida trükkida riidest kotile.
DISPAK OÜ / Tel: (+372) 6600137 /